Kompāniju CLARUS ir izveidojuši cilvēki ar pieredzi reklāmas, dizaina un programmatūras izstrādes jomā. Strādājam pēc efektīvākajiem darba organizēšanas principiem.

Mūsu galvenais birojs atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīga. Jaunizveidotās komandas darbinieku pienākumi tiek profesionāli sadalīti un katram ir atvēlēta konkrētā darbības joma, kurā dotais darbinieks ir speciālists.

Darbs pie katra projekta, no tā attīstības sākuma līdz pat beigām, tiek izpildīts augstākajā mērā profesionāli un korekti. Katru dienu mēs cenšamies realizēt jaunas idejas, augsti cienām unikālu pieredzi un ar prieku piedalāmies perspektīvos projektos.

Biznesu esam uzsākuši 2001. gadā un pilnvērtīgi jau darbojamies 15 gadus, attīstot novirzienus: interneta risinājumi, programmatūras izstrāde, poligrāfija un dizains.

Darba rezultātā ir tapuši vairāk kā 200 interneta projektu un virs 300 dažādu poligrāfijas darbu.

Savā darbā izmantojam tikai mūsdienīgas tehnoloģijas, jaunāko pasaules vadošo ražotāju tehniku, programmatūru un tās unikālās iespējas, lai varētu piedāvāt mūsu klientiem atrasties soli priekšā konkurentiem.

Lielāko klientu vidū var minēt tādus pazīstamus uzņēmumus, kā SIA "Linstow Center Management" - Origo, Mols, Alfa, Galerija centrs, SIA "BDG events" - FBI, SIA "Loze&Loze" - Bowlero Centrs, SIA "Post Nevada" - komplekss Vegas, SIA "Unistars", SIA „SNS nodaļa”, Valsts izglītības attīstības aģentūra, SIA "Systemair", SIA „Veselības centrs 4”, SIA "P.Dussmann", Augstākā Izglītības Padome u.c.

Aģentūras CLARUS attīstības mērķis ir veidot politiku, kas nodrošinās uzņēmumam ilgstošu attīstību, darbības efektivitātes palielināšanu, klientu vēlmju un prasību izpildes maksimālu nodrošinājumu.

Palīdzēsim pārliecināti un mērķtiecīgi pieteikt Jūsu kompāniju, produktu, firmas marku pasaulei.


GLIEF Accredited Clarus Management

Būsim pagodināti, ja izvēlēsieties mūs par savu sadarbības partneri!

Ar cieņu,

Clarus Management, SIA
Roberts Ozoliņš

Mūkusalas iela 41B
LV 1004, Rīga, Latvija

 

© 2001 - 2023 CLARUSLEI: 984500D0E2C75DL10878

Tālrunis +371 67 281430
[email protected]